مرکز نوآوری G4

فراخوان جذب ایده با هدف یافتن راهکارهایی جهت حل چالش‌های صنعت فولاد مبارکه اصفهان

📌پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، رویداد “فرصت‌سازی کسب وکار در مسائل صنعتی؛ شرکت فولاد مبارکه” را با همکاری فولاد مبارکه برگزار می‌کند. به همین منظور در گام نخست، اقدام به جذب ایده‌های فناورانه در جهت یافتن راهکارهایی برای حل چالش‌های صنعت فولاد مبارکه مینماید.

هدف این فراخوان؛ تامین نیازهای فناورانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان می‌باشد.

رویداد فرصت‌سازی کسب وکار در مسائل صنعتی شرکت فولاد مبارکه ، نقطه آغازی جهت حرکت به سمت دانش بنیان شدن صنعت فولاد مبارکه محسوب می‌شود، و با هدف ایجاد بازوهای تحقیقاتی و اجرایی، ارائه خدمات و محصولات منطبق با زنجیره ارزشی فولاد، استفاده از پتانسیل‌های دانشی موجود در دانشگاه جهت بر طرف سازی چالش‌های موجود در صنایع، استفاده از ظرفیت‌های علمی و ایده‌های نوآوری دانشجویان جهت ایجاد کسب و کار و توسعه پایدار در کشور اجرا می‌شود.

این رویداد که در قالب Reverse Pitch و در دو بخش ارائه چالش‌های شرکت فولاد مبارکه اصفهان و جذب و مشارکت واحدهای فناور در ارائه ایده‌های فناورانه برگزار می‌شود.

چالش‌های ارائه شده توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان به شرح زیر می‌باشد. علاقه مندان می‌توانند محتوای تصویری مرتبط با چالش‌ها را از طریق لینک‌های ارائه شده دریافت نمایند.

ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای ضایعات سنگ آهن ناحیه آهن سازی فولاد مبارکه اصفهان

ساخت ماشین Scarfing جهت آماده سازی تختال‌های تولیدی بعد واحد ریخته‌گری پیوسته

تولید ماده Anti-Foam جهت سرباره پفکی واحد فولاد سازی

ایجاد ارزش افزوده برای لجن خطوط نورد سرد
ایجاد ارزش افزوده برای اکسید آهن موجود در خروجی بازیابی واحد اسیدشویی

بازیابی روی از سرباره حوضچه روی خط گالوانیزه
بازیابی قلع از ضایعات ورق‌های قلع اندود و لجن خط قلع اندود

علاقمندان می‌بایست فایل پروپوزال خود را (مطابق با فرمت زیر) جهت شرکت و حضور در این فراخوان به ایمیل info@utstpark.ir ارسال نمایند.

پس از دریافت پروپوزال متخصصان و کارشناسان سازمان به ارزیابی طرح‌های ارسالی می‌پردازند، نتایج ارزیابی و قدم‌های بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص نحوه نگارش چالش و راهکار مربوطه می‌توانید موارد را از طریق ایمیل info@utstpark.ir یا شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۶۷ مطرح نمایید.

 

به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
اشتراک گذاری با واتساپ
به اشتراک گذاری بر روی telegram
اشتراک گذاری با تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی email
اشتراک گذاری با ایمیل
به اشتراک گذاری بر روی print
پرینت